Воркшоп «Взаємодія вищої освіти з місцевими та міжнародними партнерами у підтримці учасників гуманітарної кризи»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші заходу

У рамках виконання проєкту «Підтримка України через залучення громадян в університетах країн Балтії» (Supporting Ukraine through citizen engagement at Baltic Universities – Baltics4UA) 25 квітня 2024 року в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться семінар «Взаємодія вищої освіти з місцевими та міжнародними партнерами у підтримці учасників гуманітарної кризи: Досвід співпраці, перспективи розвитку».

Метою заходу є створення простору для обміну досвідом, ідеями та кращими практиками між університетами з усього світу у сфері підтримки учасників гуманітарних криз.

Експерт – Олександр Березко, к.т.н., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки, експрезидент Європейської ради аспірантів та молодих дослідників (Eurodoc).

Організатори запрошують приєднатися всіх охочих. Початок об 11:00.