Викладач кафедри ЗІ прочитав лекцію про основи кібербезпеки для української громади в іспанській Памплоні

Кафедра захисту інформації Львівської політехніки
Фото із заходу

Нещодавно у «Рідній школі» (м. Памплона, Іспанія) відбулась онлайн-лекція про основи кібербезпеки та найпоширеніші загрози. Аспірант і асистент кафедри захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки Василь Побережник розповів про небезпеки кібербулінгу, кіберхидажів, крадіжки особистості, фішинг, приманки, розглянув приклади цього і важливість приватності та способи її захисту в інтернеті.

«Рідна школа» – спільнота української громади у Памплоні для інтелектуального, культурного та емоційного розвитку українських дітей, а також їхніх батьків. Метою проєкту є забезпечення можливостей учням українського походження, які перебувають за кордоном, навчатись українською мовою, розвивати свою культуру і плекати традиції рідного народу, перебуваючи далеко від Батьківщини, а також організація просвітницьких, тематичних заходів тощо.