Викладачі кафедри фінансів ІНЕМ взяли участь у міжнародній конференції в Лодзькому університеті

Кафедра фінансів Львівської політехніки
на конференції в Лодзі

23–24 травня 2019 року у Лодзькому університеті відбулася Міжнародна конференція «Economic Context of Social and Environmental Justice», присвячена питанням соціальної справедливості та сталого розвитку. Обговорювали актуальні та важливі питання: участь громадян у формуванні бюджетів, зміни клімату, формування міських зелених зон , формування «розумного» міста, проблеми регіонального розвитку.

Серед учасників заходу були представники Силезького університету (Катовіце, Польща), Науково-дослідного центру імені Хельмгольца (Лейпціг, Німеччина), Економічного університету в Катовіцах (Польща), Національного університету «Львівська політехніка», Університету Бухареста (Румунія), Інституту прогнозування Словацької Академії наук, Тернопільського національного економічного університету, Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща), Вищої школи економіки у Варшаві (Польща).

Зокрема, від Львівської політехніки участь у конференції взяли завідувач кафедри фінансів професор Ігор Алєксєєв, заступник завідувача кафедри із зовнішніх зв’язків Олена Познякова, доцент Марта Ливдар.