Викладачі кафедри менеджменту організацій організували екскурсію на виробничо-торгівельне підприємство Galiсіа

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Доценти кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Роман Мірошник та Христина Беспалюк організували для студентів груп МЕ-32 та МЕ-41 екскурсію на виробничо-торгівельне підприємство Galiсіа, яке розташоване у місті Городку.

Галіція-Трейд – перший український виробник соків прямого віджиму з десятирічним досвідом. ТМ Galicia входить у групу компаній T.B. Fruit – світового лідера з переробки фруктів, ягід та овочів. У своєму виробництві підприємство максимально використовує сировину зі стиглих фруктів, овочів та ягід найвищої якості.

Також продукція є кошерною, органічною, про що студентам розповіли на екскурсії. Менеджмент підприємства організував цікавий огляд виробництва, складівта навколишньої території. Політехнікам дали продегустувати новинку – бренд, який доповнив сімейство соків та нектарів «Світанок» у середньому ціновому сегменті.

Екскурсія припала на справжню зимову погоду, що дало студентам відчуття передноворічних свят!

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії