Викладачі кафедри ПІО провели профорієнтаційний захід для старшокласників школи № 78 міста Львова

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

19 січня 2024 року доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Олександр Ієвлєв та кандидат педагогічних наук, доцентка кафедри ПІО Наталія Чубінська провели профорієнтаційний захід «Людина – для професії чи професія – для людини» для учнів 10–11 класів середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 78 міста Львова.

Зустріч посприяла професійному самовизначенню старшокласників , вихованню віри у свої можливості, наполегливості у досягненні мети, інтересу до навчання за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Під час заходу викладачі розповіли старшокласникам про переваги навчання у Національному університеті «Львівська політехніка». Учні мали можливість поставити запитання, які їх цікавили, й отримали вичерпні відповіді.

Спасибі адміністрації школи за теплу зустріч і радість від професійного спілкування!

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу