Викладачі кафедри ТПК вдруге взяли участь в онлайн-семінарі в Ягеллонському університеті в Польщі

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

15 листопада 2023 року викладачі кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки – професорка, д.ю.н. Богдана Мельниченко, професор, д.ю.н. Володимир Макарчук та асистентка, к.ю.н. Майя Пивовар – взяли участь в онлайн-семінарі, який було проведено на базі кафедри адміністративного права факультету права та адміністрації Ягеллонського університету.

Семінар було присвячено обговоренню актуальних проблем місцевого самоврядування Польщі. Досвід реформи місцевого самоврядування в цій країні має не лише теоретичне, а й велике практичне значення для України.