Викладачі катедри української мови отримали Подяки від Міністерства освіти і науки України

Катедра української мови Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Національна комісія зі стандартів державної мови висловила вдячність викладачам катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірині Ментинській, Лілії Харчук, Галині Кирик за активну участь у проведенні оцінювання завдань усної частини іспиту на рівень володіння державною мовою, за вчасне й ретельне виконання обов’язків екзаменаторів Комісії. За дорученням Міністра освіти і науки України викладачам катедри було вручено Подяки за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України на зборах трудового колективу Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки.

Данута Мазурик, членкиня Національної комісії зі стандартів державної мови, зауважила: «Дорогі колеги! Від імені Національної комісії зі стандартів державної мови щиро дякую Вам за співпрацю в трагічному і звитяжному 2022 році. Сил нам та ПЕРЕМОГИ у переможному 2023-му!».

Заставка до матеріалу Подяка Подяка Подяка