Викладачка кафедри теорії права та конституціоналізму ІППО виступила на міжнародній конференції в Любліні

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з конференції

25–26 квітня 2024 року в Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) відбулась Міжнародна конференція «Місцеве самоврядування та держава – форми соціалізації демократії». Захід організувала кафедра конституційного права спільно з Центром досліджень парламентаризму факультету права та адміністрації.

На запрошення взяти участь у конференції в рамках багаторічної співпраці з нашим університетом з доповіддю на тему «Місцеві ініціативи як інструмент партисипативної демократії в Україні» виступила доктор філософії в галузі права, асистентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Майя Пивовар.

Щиро дякуємо колегам за проведення такого заходу!

Фото з конференції Фото з конференції