Викладачки кафедри ТПК долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з акції

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Викладачки кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Ірина Андрусяк та Ірина Перів долучились до акції, відвідавши ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради.

Ліцеїсти дізнались про форми домашнього насильства, про те, як розпізнавати такі явища, як не стати жертвою домашнього насильства, куди звертатись у випадку, якщо стали свідками.

Ще донедавна в Україні про домашнє насильство та його форми мало говорили. Ґендерні стереотипи, мала кількість освітнього контенту не сприяють розв’язанню проблеми. Дослідники зазначають, що змінити світ і викорінити агресію за короткий період часу не вдасться. Тому саме просвітницька діяльність освітян сприятиме швидшому подоланню ганебного явища домашнього насильства.

Фото з акції Фото з акції Фото з акції Фото з акції Фото з акції