Викладачки кафедри ТПК провели осінню правничу школу для учнів Львівської правничої гімназії

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з Осінньої школи

У рамках угоди про співпрацю з Львівською правничою гімназією викладачки кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки професорка Ірина Жаровська та доцентка Ірина Андрусяк провели осінню правничу школу Lawyer Camp.

Гімназистів ознайомили з особливостями формування та розвитку військового права в системі права України. Під час обговорення проблематики увагу школярів було закцентовано на сучасному стані та перспективах розвитку регулювання військово-правових відносин в умовах збройного конфлікту і тимчасової окупації частини території України.

Запрошені бойові медики ознайомили дітей з основами тактичної медицини, а продемонстровані зразки моделей дронів, військової амуніції дали змогу учасникам осінньої школи краще зрозуміти, як і на що працюють донати українців.

Фото з Осінньої школи Фото з Осінньої школи Фото з Осінньої школи Фото з Осінньої школи Фото з Осінньої школи Фото з Осінньої школи Фото з Осінньої школи