Випускникам кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ урочисто вручили дипломи магістрів

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото із вручення дипломів

21 лютого 2024 року в Актовій залі головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» та освітньо-професійних програм «Бізнес-адміністрування» й «Управління інноваційною діяльністю» спеціальності 073 «Менеджмент» кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту.

До урочистостей долучилися:

• Олег Кузьмін – директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, Заслужений працівник народної освіти України, академік Української академії наук, почесний професор Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор;
  • Ліана Чернобай – виконувачка обов’язків завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, к.е.н., професор.
  • Мирон Янків – Надзвичайний і Повноважний посол України в Латвійській республіці у 2004–2005 роках, Генеральний консул України в м. Гданську, завідувач кафедри менеджменту та міжнародного бізнесу Львівського інституту менеджменту, д.е.н., професор;
  • Степан Куйбіда – директор департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, к.е.н.;
  • Володимир Коруд – віце-президент Львівської торгово-промислової палати;
  • Томашков Сергій – керівник благодійного фонду Hilfswerk Ukraine (Швейцарія), випускник Інституту економіки і менеджменту;
  • Соломія Гриценяк – староста групи МЕБА-21 освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент».

Церемонію проводили Христина Ізьо та Катерина Лучечко – студентки третього курсу освітньо-професійної програми «Міжнародні економічні відносини» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

У добру путь благословив випускників отець Ігор Хомічак зі Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького.

До вручення дипломів були запрошені гаранти освітньо-професійних програм «Міжнародна економіка», «Бізнес-адміністрування» та «Управління інноваційною діяльністю».

Дякуємо нашим хлопцям та дівчатам із ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Національної поліції та інших структур, завдяки яким стало можливим зібратись на святкову церемонію всім разом – випускникам, батькам, рідним, близьким та друзям, викладачам, керівництву Університету й Інституту, запрошеним гостям!

Бажаємо нашим випускникам реалізувати всі намічені плани і мрії, знайти своє призначення, вибрати свою дорогу і свою справу! Дуже любимо, пишаємося й віримо у вас!

Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів