Виставка й захист ескізних проєктів: четвертокурсники кафедри містобудування завершили переддипломну практику

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

Завершення переддипломної практики студентів четвертого курсу кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну (академічні групи АР-48 та АР-49) відбулося у формі виставки та захисту ескізних дипломних проєктів.

На кафедрі традиційно бакалаврською кваліфікаційною роботою є проєкт громадської споруди в наявному середовищі. У цьому році традиційну тематику доповнили реабілітаційними центрами для військових, комунікаційними центрами для вимушено переселених осіб тощо.

В огляді та обговоренні проєктів взяли участь завідувачка кафедри містобудування професорка Галина Петришин, керівник практики асистентка Олена Білоус та керівники бакалаврських кваліфікаційних робіт – д.арх., професорка Надія Соснова, к.арх., доцентка Людмила Гнесь, к.арх., доцентка Тамара Мазур, к.арх., доцент Степан Тупісь, PhD, доцентка Соломія Щегольська, старша викладачка Євгенія Король, старший викладач Володимир Дідик.

Під час обговорення було виявлено слабкі та сильні сторони робіт, звернено увагу студентів на питання повного обсягу проєктів, дотримання державних норм будівництва, а також приписів щодо інклюзії, доступності, цивільного захисту, дотримання засад сталого розвитку та містобудівної коректності.

Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт заплановано на 4–7 червня 2024 року.