Заступник голови Державної служби якості освіти зустрівся у бібліотеці Університету зі студентами Львівщини

Державної служби якості освіти України
Фото із зустрічі

1 квітня 2023 року в межах робочого візиту на Львівщину Іван Юрійчук, заступник голови Державної служби якості освіти України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, зустрівся зі студентами закладів фахової передвищої освіти Львова.

Іван Юрійчук зазначив, що Служба прагне, аби кожен заклад освіти був успішним, щоб кожна людина отримувала якісну освіту. Акцентував, що талановита й освічена молодь формуватиме і творитиме майбутнє України.

Під час зустрічі говорили про лідерство, якісну освіту, впровадження ІТ-продуктів для покращення навчання, громадянську активність, уміння ставити цілі й упевнено йти до мети задля власного успіху та можливості розвивати сильну, європейську країну. Понад 120 студентів мали нагоду ставити запитання й обговорити забезпечення якості освіти, впровадження цифрових технологій у сферу освіти.

Подія відбулась у Студентському просторі «ІІІ поверх» Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3).

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі