Завершується приймання заявок для участі у конкурсі Fulbright Graduate Student Program 2025–2026

Fulbright Ukraine
Заставка до матеріалу

16 травня 2024 року завершується приймання документів для участі в конкурсі на здобуття стипендій Fulbright Graduate Student Program на 2025–2026 академічний рік. Це програма для навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники закладів вищої освіти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

У 2024 році Офіс Фулбрайта приймає документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які були в Україні до 24 лютого 2022 року, але змушені були покинути країну через війну.

Докладніше – на сайті Програми імені Фулбрайта в Україні