Завершився лекційний курс професора Познанської політехніки для студентів спеціальності «Транспортні технології»

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

15 червня 2022 року проведено завершальні лекційні заняття з дисциплін «Система технічного сервісу транспортних засобів» та «Експлуатаційна надійність транспортних засобів» для студентів другого і третього курсів спеціальності «Транспортні технології», які проводив професор Познанської політехніки Ґжегош Сьлаські в рамках програми Visit Professor.

Студентський і викладацький склад кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту висловлює велику подяку панові професору за нові знання й неоціненний досвід, які львівські політехніки здобули впродовж реалізації програми.

Сподіваємося на продовження плідної співпраці у наступному навчальному році!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції