Завідувачка кафедри містобудування виступила з лекцією в Технологічному інституті Карлсруе (Німеччина)

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Стартувала друга Дистанційна лабораторія містобудування (Remote Lab of Urban Planning), фінансована Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). На підставі успішної співпраці у 2022 році цьогоріч відбуваються нові спільні навчальні заходи. Тематична спрямованість – культурна спадщина. Пропоновані курси включають цикл лекцій, семінар Metropol.x_Lviv та заняття з проєктування.

3 березня до семінару долучилася завідувачка кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки професорка Галина Петришин, яка виступила з гостьовою лекцією про історичну еволюцію, сучасну містобудівну ситуацію та перспективи подальшого розвитку міста Львова. Розроблені студентські проєкти з облаштування громадських просторів Львова буде виставлено для обговорення у червні 2023 року.