Здобувачів вищої освіти Університету запрошують до участі в опитуванні «Новий студентський простір у НТБ Львівської політехніки»

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Шановні здобувачі вищої освіти – відвідувачі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка»!

Вже другий рік ви маєте можливість користуватись Студентським простором «ІІІ поверх». Зараз планують модернізацію другого поверху студентської бібліотеки, відтак є потреба одержати об’єктивну інформацію про створені умови простору «ІІІ поверх», а також про ваші запити і пропозиції для нового простору.

Опитування проводить Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки, адмініструє Центр забезпечення якості освіти Університету. Терміни – із 26 лютого до 12 березня 2024 року. Опитування анонімне.

Для заповнення анкети вам знадобиться до 5 хвилин.

Заповнити анкету

Дякуємо за відповіді!