Спортивний клуб «Серпантин» Технологічного коледжу Львівської політехніки відсвяткував своє 10-річчя

Технологічний коледж Львівської політехніки
СК «Серпантин»

У цьому році громадська організація Спортивний клуб «Серпантин» Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відзначає 10-у річницю з дня створення.

З цієї нагоди в актову залу коледжу прийшли випускники, які за час навчання активно брали участь у спортивно-масовій роботі, туристичній діяльності, захищали на змаганнях різного рангу честь навчального закладу, який на своєму шляху часто змінював назву. Вдалі виступи баскетболістів, волейболістів, атлетів, тенісистів, плавців, гирьовиків, бадмінтоністів, футболістів, шахістів та інших спортсменів призвели до створення Спортивного клубу, який на той час був першим серед закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації Львівської області.

Голова правління СК «Серпантин» В.В. Леськів подякував учасникам свята, розповів про історію створення і сучасні успіхи членів клубу. Один із засновників клубу, старший викладач Технологічного коледжу і Львівської політехніки Ю.І. Боровик нагадав яскраві сторінки історії «Серпантину» й від імені Спортивного клубу «Політехнік» Національного університету «Львівська політехніка» вручив подяку за вагомий внесок у розвиток фізичної культури серед студентської молоді.