Голова правління громадської організації Linia102.ua прочитав лекцію на кафедрі транспортних технологій ІМІТ

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фото з лекції

У рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та громадською організацією Linia102.ua на кафедрі транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту голова правління організації Олег Возняк прочитав відкриту лекцію для викладачів і студентів на тему «Стан рівня безпеки руху на залізничних переїздах».

Спікер проаналізував стан рівня безпеки на переїздах України, країн Європейського Союзу та інших країн світу, способи оцінки рівня безпеки, методи, заходи і засоби її підвищення, світовий досвід.

Слід зазначити, що головною метою діяльності організації Linia102.ua є сприяння транскордонній та міжнародній співпраці у сферах транспорту, освіти й туризму, а основними напрямами – соціально-матеріальна та правова підтримка навчальних закладів залізничного транспорту; надання інформаційних та консультаційних послуг у залізничній і туристичній галузях; проведення наукової діяльності в залізничній сфері; логістика та дослідження безпеки руху.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції