Ханьянський жіночий університет (Корея) запрошує студентів взяти участь у міжнародній виставці в Сеулі

Науковий парк SID City Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Hanyang Women’s University (Корея) запрошує студентів взяти участь у міжнародні виставці Global Festival 2024 Industrial LINCage Festival for Global Leader.

Під час заходу відбуватимуться:

• лекції та панельні дискусії від провідних експертів про технології та інновації, що формуватимуть майбутнє промисловості;
  • виставки та презентацій досягнень у промисловій сфері: роботизація, штучний інтелект, автоматизація та енергоефективні технології;
  • нетворкінг зі студентами з усього світу.

Виставка триватиме з 5 до 13 серпня 2024 року в Олімпійській гімназії університету Ханьян, м. Сеул. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування та пересування в межах локації. Витрати на доїзд учасники оплачують самостійно.

Крайній термін подання заявок – 10 травня, 17:00.

Співпраця відбувається в рамках підписаного меморандуму між Ханьянським жіночим університетом (Корея) та Національним університетом «Львівська політехніка».