Політехніки розпочали цикл тренінгів щодо емоційного інтелекту для працівників Львівської міської ради

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із тренінгу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» спільно з кафедрою менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту розпочали цикл тренінгів за програмою підвищення кваліфікації «Емоційний інтелект в контексті міжнародної співпраці» для працівників Львівської міської ради.

Тренінг присвячений розвитку вміння краще розуміти емоційні стани інших людей під час міжнародної взаємодії та вибудовувати більш гармонійні відносини з ними завдяки управлінню власними емоціями. Захід також дає змогу розширити й удосконалити свої моделі поведінки у деяких вмпадках, пов’язаних з емоційно складними ситуаціями під час виконання професійних обов’язків.

Мета тренінгів полягає в тому, щоб учасники отримали нові знання про емоційний інтелект як інструмент невербальної комунікації, придатний для застосування у міжнародній взаємодії, а також сформували окремі навички щодо розпізнавання емоцій та управління ними.

Тренінги проводить доцентка кафедри менеджменту організацій Марія Весоловська.

Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу