Безоплатний навчальний курс з робототехніки та прикладного моделювання у стартап-школі Університету

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент заставки курсу

Стартує безоплатний навчальний курс з робототехніки та прикладного моделювання для студентів та викладачів.

Програма навчання складається з 5 модулів:

• Модуль 1: Моделювання та управління коптерами та БПЛА
  • Модуль 2: Наземні платформи та дрони
  • Модуль 3: Штучний інтелект в робототехніці та управлінні
  • Модуль 4: Роботизовані симулятори та їх моделювання
  • Модуль 5: Спеціалізовані заходи від спеціалістів компанії SoftServe Ukraine та Львівський ІТ Кластер

Локація – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Академіка Колесси, 2).

«Як на мене, це дуже насичена і перспективна програма з багатьма напрямами, в яких можна себе шукати й зрештою вибрати для себе те, що не лише буде тобі цікавим, а й принесе користь суспільству», – каже Олеся Янків, студентка та учасниця попереднього освітнього курсу.

Команди фахівців Tech StartUp School та викладачів Інституту механічної інженерії та транспорту та Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки вже долучилися до навчання з роботи над колаборативними роботами UR10 та MG400, яке провели спеціалісти компанії Qweedo-Robotics.

Кількість учасників обмежена.