Центр професійно-кар’єрної орієнтації Університету розпочинає співпрацю з Львівським фізико-математичним ліцеєм

ІННЦПКО Львівської політехніки
Зустріч із  учнями Львівського фізико-математичного ліцею

«Ми вписали перші рядки в книгу нашої співпраці…». Ці слова можуть бути основним підсумком зустрічі Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» з учнями 8-х, 9-х, 10-х класів Львівського фізико-математичного ліцею, які сьогодні відвідують англомовний шкільний табір.

Візит відбувся 12 червня 2017 року, тема зустрічі – «Інтелект – товар на ринку праці». Своїми міркуваннями про шляхи до професійного успіху ділилися директор ІННЦПКО Львівської політехніки, кандидат фізико-математичних наук О.С. Захар’яш та доктор технічних наук, професор Р.Л. Голяка з кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій ІТРЕ.

Про свої спогади та плани на майбутнє розповіли випускники фізико-математичного ліцею, тепер – першокурсники Національного університету «Львівська політехніка» Христина Шаховська та Степан Вілюра.

– Дві години спілкування пролетіли як п’ять хвилин, – сказала про першу зустріч керівник англомовного табору Світлана Юріївна Матис – вчитель англійської мови Львівського фізико-математичного ліцею, методист навчально-методичного центру освіти м. Львова.

Наступна зустріч відбудеться у понеділок, 19 червня, у стінах Львівської політехніки. Формат зустрічі – круглий стіл, тема – «Виховуємо аристократів духу».