На кафедрі електронної інженерії Львівської політехніки відбувся День відкритих дверей

Кафедра електронної інженерії Львівської політехніки
Фото із Дня відкритих дверей

В рамках Наукових фестин Львівської політехніки 24 квітня 2024 року на кафедрі електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки відбувся День відкритих дверей. Кафедру відвідали учні 9 та 10 класів Львівської академічної гімназії при Університеті.

Гімназисти разом з учителями ознайомилися з можливостями та перспективами навчання на спеціальності 171 «Електроніка» у Національному університеті «Львівська політехніка». Завідувачка кафедри ЕЛІ професорка Ірина Яремчук спільно з професором Павло Стахірою, доцентами Тетяною Булавінець та Ольгою Шимчишин, асистентами Степаном Куцієм та Сергієм Мельниковим провели для учнів пізнавальну екскурсію оновленими лабораторіями, ознайомили з новим сучасним обладнанням та базовими принципами роботи пристроїв електроніки.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали багато цікавої інформації, яка допоможе їм у виборі професії.

Фото із Дня відкритих дверей Фото із Дня відкритих дверей Фото із Дня відкритих дверей Фото із Дня відкритих дверей