На кафедрі ТБСФБ відбулася підсекція 81-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Фото з конференції

25 жовтня було проведено 81-у Студентську науково-технічну конференцію у підсекції кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій, на якій у чотирьох блоках роботи взяли участь із доповідями 15 студентів кафедри спеціальностей 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 226 «Фармація, промислова фармація».

Переможницею у підсекції на кафедрі ТБСФБ було обрано студентку групи БТМ-21 Анастасію Дмитрів (науковий керівник – доцентка кафедри, к.б.н. Вероніка Червецова), яка буде брати участь у роботі секції Інституту хімії та хімічних технологій 6 листопада з доповіддю «Кореляція антагоністичних властивостей до часу ферментації бікомпонентної закваски на основі Limosilactobacillus reuteri та Lactobacillus acidophilus».

Учасників конференції нагороджено папками, блокнотами та листівками від Видавництва Львівської політехніки.

Усім студентам дякуємо за активну участь, бажаємо цікавих досліджень, мати внутрішню мотивацію та прагнути до розвитку! Мирного неба, перемоги над ворогом та плідної праці!

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції