Працівник Університету в складі збірної команди Львова виборов золото на всеукраїнському турнірі з волейболу

Кафедра технічної механіки та інженерної графіки Львівської політехніки
Фото зі змагань

Нещодавно у Чернівцях відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений річниці від дня смерті видатного волейболіста Буковини Серафима Сініцького. Одна з основних заслуг спортсмена полягає в тому, що він був ініціатором та одним з головних організаторів проведення чемпіонатів України з волейболу для ветеранів волейболу. До слова, Серафим Сініцький навчався у Львівському політехнічному інституті та свого часу грав за студентську збірну Політехніки.

У турнірі брали участь волейболісти віком від 60 років і старші. Загалом було чотири збірних команди з Києва, Чернівців, Львова і Хмельницького. Членом збірної нашого міста (70+) від Національного університету «Львівська політехніка» був інженер кафедри технічної механіки та інженерної графіки Інституту механічної інженерії та транспорту Анатолій Беспалов.

Львівська команда посіла перше місце і нагороджена золотими медалями турніру.

Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань