Представники Університету обговорили з іноземними партнерами проєкт Глобального інноваційного центру Східної Європи

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Скріншот з онлайн-зустрічі

Триває активна робота над втіленням проєкту Глобального інноваційного центру Східної Європи, який заплановано створити на базі Національного університету «Львівська політехніка» та Наукового парку SID City за участю партнерів з Кореї та Європейського Союзу.

Слід зазначити, що Інноваційний центр стане основою екосистеми для Tech Business School Львівської політехніки, в якій слухачі матимуть змогу започаткувати свій бізнес, масштабувати його, зробити вже наявний більш технологічним, вийти на міжнародні ринки.

Отож, з ініціативи Hi Tech Office Ukraine та за участю представників UNOPS і UNIDO було проведено зустріч та обговорено загальну Концепцію побудови інноваційного центру, а також конкретні кроки та план дій щодо його створення і функціонування, джерела його фінансування та перспективні напрямки його діяльності.

Обговорювали можливості спільної реалізації проєкту та мобілізації ресурсів на нього з боку представників структур Організації Об’єднаних Націй.

У ході розмови також відзначили важливість реалізації таких проєктів, що спрямовані на розвиток інноваційної економіки.