Профорієнтаційні заходи в рамках проєкту «Майбутній політехнік» від кафедри систем автоматизованого проєктування

Кафедра систем автоматизованого проєктування Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З 25 березня 2024 року розпочинаються профорієнтаційні заходи в рамках проєкту «Майбутній політехнік», ініційованого Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка».

Зокрема, в аудиторії 327 ІV навчального корпусу (вул. Митрополита Андрея, 5) та у приміщенні Центру 3D-моделювання та протипування інтелектуальних пристроїв (І корпус, вул. Карпінського, 2/4) відбуватимуться заходи у вигляді лекцій, презентацій, майстер класів від викладачів кафедри систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

27 березня у Центрі 3D-моделювання та протипування інтелектуальних пристроїв доцент кафедри САП Андрій Здобицький ознайомить майбутніх студентів з технологіями комп’ютерного проєктування, а саме:

• тенденціями і перспективами вивчення комп’ютерного проєктування;
  • принципами створення тривимірних моделей від простих геометричних форм до складних об’єктів;
  • застосуванням технологій віртуальної (VR) та доповненої реальності (AR);
  • технологіями адитивного виробництва, а саме особливостями 3D-друку та програмування верстатів із числовим програмним керуванням (ЧПК).

Початок заходу об 11:40.