Студент кафедри АВКТ – призер Всеукраїнського конкурсу робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість»

Кафедра АВКТ Львівської політехніки
диплом Ростислава Сапелюка

Ростислав Сапелюк, студент групи АВМ-11 другого (магістерського) рівня вищої освіти Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки, взяв участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», який відбувся в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу.

За результатами захисту проекту на підсумковій науково-технічній конференції представник Львівської політехніки посів друге місце й одержав диплом ІІ ступеня у номінації «Енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості».

Керівник роботи – професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Федір Матіко.