Студентки кафедри МІ – серед переможців Всеукраїнського професійного творчого конкурсу наукових робіт

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту робіт

Минулий тиждень потішив новими здобутками здобувачів бакалаврської освітньо-професійної програми «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки.

Студентки групи МІ-41 Адріана Файник та Ярина Стецюк 12 квітня виступили на підсумковій конференції Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, де були відзначені дипломами за призове ІІІ місце.

Тема наукової роботи – «Феміністична періодика у Східній Галичині (1839 – 1939): польська та українська», науковий керівник – старша викладачка кафедри міжнародної інформації, кандидат наук з соціальних комунікацій Марія Павлюх.

Марію Павлюх окремо відзначено подякою оргкомітету цього конкурсу.

Сертифікат переможця конкурсу Сертифікат переможця конкурсу Скріншот з онлайн-захисту робіт