Студенти-архітектори Університету подарували Зимноводівській сільській раді більше сотні творчих робіт

Кафедра архітектурного проектування Львівської політехніки
в Зимноводівській сільській раді

12 травня студенти кафедри архітектурного проектування Національного університету «Львівська політехніка» разом з викладачами відвідали Зимноводівську сільську раду і подарували більше сотні творчих робіт для оформлення коридорів та навчальних приміщень шкіл, садків, народного дому, амбулаторії та сільської ради.

Це не було спонтанне рішення, ще півроку тому головний куратор цього проекту доктор архітектури Олена Кайдановська запропонувала, щоб студенти цільово працювали над своїми роботами для конкретних завдань, зокрема у с. Зимна Вода. І ось в актовому залі сільської ради відбулася творча зустріч.

Завідувач кафедри Микола Габрель висловив бажання сприяти розвитку контактів із селом Зимна Вода і описав варіанти майбутньої наукової і практичної співпраці, зокрема:

• дипломне проектування;
  • наукові дослідження;