Студенти кафедри МО пройшли маршрут від Скель Довбуша до Меморіалу Українських Січових Стрільців

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з маршруту

І час летить, не стишує галопу.
Давно нема маркізи Помпадур,
і ми живем уже після потопу.

Не знаю я, що буде після нас,
в які природа убереться шати.
Єдиний, хто не втомлюється, – час.
А ми живі, нам треба поспішати.

Щоб ці ліси не вимерли, як тур,
щоб ці слова не вичахли, як руди.
Життя іде і все без коректур,
і як напишеш, так уже і буде.

1 жовтня, на свято Покрови та День українського козацтва, студенти Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки (групи МЕ-31, МЕ-32, МЕ-35, МЕ-37, МЕ-39, МЕ-41, МЕ-42 та ПЗМ-21) взяли участь у проходженні маршруту від Скель Довбуша до Меморіалу Українських Січових Стрільців, що на горі Ключ у Сколівських Бескидах.

Екскурсію організував доцент кафедри менеджменту організацій Роман Мірошник, який для студентів був провідником та гідом під час подорожі мальовничими краєвидами, культурними пам’ятками та дикими стежками через ліси і поля. Під час подорожі студенти відвідали унікальні скелясті масиви на хребті Ключа.

Мандрівка завершилася пізно ввечері дружньою та смачною вечерею на водоспаді річки Кам’янка.

Фото з маршруту Фото з маршруту Фото з маршруту Фото з маршруту Фото з маршруту Фото з маршруту Фото з маршруту