Студенти-журналісти Університету взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото із заходу

Студенти кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувся у День української писемності та мови – 27 жовтня. До події долучилася також старший викладач катедри української мови Ірина Шмілик.

Цьогорічний радіодиктант під назвою «Дороги України» написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу