В Університеті відбулась ІІ конференція молодих учених «Перспективи регіонального та місцевого розвитку»

Кафедра регіонального та місцевого розвитку Львівської політехніки
Фото з конференції

23 листопада 2023 року в Інституті адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки у змішаному форматі відбулась ІІ конференція молодих учених «Перспективи регіонального та місцевого розвитку».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися:

• директор ІАДУ Львівської політехніки, д.е.н., професор Любомир Пилипенко;
  • керівник апарату Львівської обласної військової адміністрації Тарас Грень;
  • заступник директора – начальник управління Департаменту економічної політики ЛОВА Вадим Табакера;
  • завідувачка кафедри регіонального та місцевого розвитку Львівської політехніки, депутатка Волинської обласної ради, д.е.н., професорка Ористлава Сидорчук;
  • завідувач кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій ЛНУ імені Івана Франка, к.і.н., доцент Олександр Кучик.

Робота конференції відбувалась у секціях:

1. Місцевий економічний розвиток: механізми та ресурси;
  2. Сталий розвиток регіонів і територіальних громад;
  3. Міжнародна співпраця в регіональному та місцевому розвитку;
  4. Менеджмент і підприємництво в час трансформаційних викликів.

Модератор заходу – д.е.н., професор Євген Матвіїшин.

Всі учасники конференції були активні в обговоренні актуальних питань регіонального та місцевого розвитку, менеджменту й міжнародної співпраці громад і запропонували шляхи розв’язання прикладних проблем.

Матеріали конференції будуть доступні для ознайомлення на вебсторінці ІАДУ Львівської політехніки.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції