Викладачі кафедри АФМ пройшли тренінг для фасилітаторів за програмою Active citizens від Британської Ради

Кафедра АФМ Львівської політехніки
учасники тренінгу за програмою Active citizens

Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Олег Дума та Марія Хім пройшли інтенсивний тренінг для фасилітаторів за програмою Active citizens від Британської Ради.

Вже цієї осені вони проведуть низку тренінгів у Львівській політехніці для активної молоді, студентства, учасників громадських організацій та ініціатив. Учасники тренінгів дізнаються більше про те, як бути активним учасником громадського життя, навчаться реалізовувати громадські проекти й отримають багато нових знайомств серед активної молоді Львова.

Після участі в тренінгу буде спільно підготовано грант для фінансування проекту кожного учасника в сумі до 15 000 гривень від Британської ради.

учасники тренінгу для фасилітаторів за програмою Active citizens від Британської Ради сертифікат сертифікат