Команда Політехніки взяла участь у І етапі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

14 березня 2016, 11:28
Центр міжнародної освіти Львівської політехніки

Команда Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у Team Development Centre – першому етапі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що є результатом співпраці Британської Ради разом з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундації лідерства у вищій освіті.

Team Development Centre тривав з 2 по 4 березня 2016 року у Києві та проходив за участю провідних британських експертів Фундації лідерства у вищій освіті Сполученого Королівства Леслі Хакслі, Стюарта Ханта і Дага Паркіна.

Команди водночас координаторами та експертами працювали над питаннями реформування вищої освіти в Україні, менеджменту університетів, моделювання підходів до роботи в команді та проблемами лідерства у вищій освіті.