Львівським медикам передали захисні маски-екрани, надруковані у Tech StartUp School Університету

Громадська рада при Львівській ОДА
представники Громадської ради

10 квітня представники Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації передали першу партію захисних масок-екранів до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. Ці захисні вироби – багаторазового використання і піддаються дезінфекції. Захисні екрани вже тестували лікарі і дуже добре відгукуються про них.

Такі «щитки» за собівартістю друкують на 3D-принтері у стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» спеціально для львівських медиків, які лікують хворих на коронавірус. За кошти, зібрані членами Громадської ради, виготовлять 80 масок.

Tech StartUp School Львівської політехніки також проводить збір коштів на матеріали, які необхідні для друку захисних масок-екранів, на краудфандинговій платформі StartEra. Усі, хто хоче долучитись, можуть зробити це на сторінці Соціального проєкту «Допоможи лікарям разом з Львівською політехнікою».

Львівським медикам передали захисні маски, надруковані у Tech StartUp School Львівським медикам передали захисні маски, надруковані у Tech StartUp School