Очільник стартап-школи Університету взяв участь у відеоконференції засновників Міжнародного медичного кластеру

Tech StartUp School Львівської політехніки
скрін міжнародної відеоконференції, в якій брала участь стартап-школа Університету

11 вересня відбулася міжнародна відеоконференція, у якій взяли участь представники засновників Міжнародного медичного кластеру, зокрема очільник Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак.

На зустрічі було обговорено заходи щодо створення на основі біомедичної платформи реального підприємства. Зокрема, йшлося про пілотний проєкт – розумний фермерський комплекс із використанням тепла від переробки відходів, з управлінням водними ресурсами й очищенням стічних вод та відходів у Львівській області.

Проєкт планують згодом поширити в Україні та інших країнах.