Девелоперська компанія «Моя країна» «заряджала» своєю креативністю майбутніх фінансистів – студентів Львівської політехніки

Кафедра фінансів
група студентів на екскурсії

Студенти кафедри фінансів НУ «ЛП» разом з викладачем к.е.н., доц. каф. Курило Оксаною Богданівною мали змогу побувати у царині Девелоперської компанії «Моя Країна», яка виступає забудовником житлового комплексу «Національний» по вул. Стрийській, 108. Очолює цю молоду команду - економіст, успішний підприємець, політичний та громадський діяч Володимир Пекар.

Студенти змогли наочно побачити та почути про особливості діяльності компанії та ознайомитись з її основними пріоритетами. Співзасновниця компанії та досвідчений менеджер з управління та продажу нерухомості Мар’яна Івашків розповіла про правові аспекти та тонкощі у роботі з потенційними клієнтами та інвесторами. В процесі зустрічі студенти, за уважність, мали змогу отримати подарунки, а також завдання від керівництва компанії.

на екскурсії на екскурсії на екскурсії