Визначено переможців бізнес-гри «Селянська школа бізнесу», організованої кафедрою менеджменту організацій

Кафедра МО Львівської політехніки
переможці бізнес-гри «Селянська школа бізнесу»

Кафедра менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» провела бізнес-гру «Селянська школа бізнесу» для учнів випускних класів загальноосвітніх середніх шкіл, гімназій та ліцеїв. У ній взяли участь 38 учасників з різних освітніх закладів області.

Організовували бізнес-гру досвідчені викладачі менеджменту організацій: завідувач кафедри професор Олег Карий, доцент Юлія Войцеховська і старший викладач Мар’яна Гвоздь.

За підсумками бізнес-гри було визначено трьох переможців, яких нагороджено цінними призами:

• І місце – Ростислав Суранович (ОНЗ «Сколівська академічна гімназія», м. Сколе);
  • ІІ місце – Соломія Кремінець (Куликівська ЗОШ);
  • ІІІ місце – Марта Цюпка (Добросинська ЗОШ).

Всі учасники одержали заохочувальні грамоти, цінні подарунки, позитивні емоції та незабутні враження.