Катедра української мови посіла перше місце серед невипускових катедр за результатами рейтингування катедр Університету

Кафедра української мови Львівської політехніки
Грамота Львівської політехніки

Колектив однодумців катедри української мови здобув визнання своєї копіткої роботи впродовж 2020 року, посівши перше місце серед невипускових катедр за результатами рейтингування катедр Національного університету «Львівська політехніка». Нам приємно поділитися цією новиною, адже бути серед лідерів і надихає, і окрилює, і підбадьорює, і запалює.

Шлях до цієї перемоги був важким і виснажливим, оскільки робота філолога в технічному виші дуже багатогранна, і численні фахові консультації чи редагувально-просвітницькі заходи не можуть бути враховані в жодних рейтингах. Проте ми завжди керувалися нашим незмінним гаслом: «Нам своє робить!» І наполегливо та впевнено простували дорогою утвердження Слова національної правди, української тожсамости.

Кожна маленька цеглина – це невід’ємний елемент міцної будівельної конструкції, отож внесок кожного в цю перемогу є вагомим і значним. Як і здобутки інших катедральних спільнот Львівської політехніки. Про це свідчать дані багатьох найпрестижніших світових та загальноукраїнських рейтингів, за даними яких наш університет посідає щоразу вищі позиції. Тому безумовно, втішаючись своєю перемогою, вважаємо, що наш колектив перший серед рівних! Primus inter pares!