Достовірна інформація з перших уст: студентам ІНЕМ прочитали лекцію про економіку Японії

Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»
Юрій Наумець, який прочитав лекцію «Прогноз розвитку економіки Японії»

У гості до студентів-бакалаврів кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ 11 листопада завітав її колишній випускник, підприємець Юрій Наумець, який прочитав лекцію «Прогноз розвитку економіки Японії».

– Я викладаю у бакалаврів старших курсів «Економіку зарубіжних країн», а щоб лекції були корисні і більше запам’ятовувалися, щороку запрошую на відкриту лекцію успішного бізнесмена Юрія Наумця, який свого часу навчався на спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», – говорить професор кафедри Ліана Чернобай. – Особливість цієї лекції полягає в тому, що студенти мають можливість почути свіжу інформацію, так би мовити, «з перших уст». В Японії він був тричі, тому добре обізнаний з її економікою, особливостями розвитку, перспективами, має свіжі і реальні прогнози, адже бачив все власними очима.

Це найбільш неоціненний досвід, яким можна безпосередньо поділитися зі студентами. Його лекція проходить у формі інтерактивного, вільного спілкування, від якої молодь у захопленні, бо це не книжка, котра значно відстає від реального життя, і не віртуальне середовище, до того ж, відповіді на свої запитання можна отримати одразу. Крім цього, вони бачать реальний приклад того, як можна досягнути своєї цілі і вибудувати свій успішний професійний шлях.