Бібліотека Університету запрошує на перегляд стрічки «Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг» (2019)

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

Цю стрічку планували показати ще 14 грудня, проте через повітряну тривогу перегляд було перенесено. Тож Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» вдруге запрошує на перегляд та обговорення американо-британського політичного трилера режисера Бенедикта Ендрюса за сценарієм Джо Шрапнеля і Анни Вотерхаус «Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг» (2019).

Біографічну драму про відому французьку актрису Джин Сіберг, яка стала знаковою особою для всієї французької «нової хвилі» у 1960-1970-х роках, можна буде переглянути 28 грудня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Університету бібліотеки (вул. Професорська, 1).

Вхід вільний. Початок о 17:00.