Для студентів закладів вищої освіти проведуть всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України
Заставка до матеріалу

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України продовжує розвивати кадровий потенціал у межах затвердженої Стратегії кібербезпеки України.

Саме тому Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України проведуть всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки.

Мета уроку: пояснити виклики, які стоять перед українцями, на прикладі кібератак з боку росії та сформувати компетенції кібергігієни серед учнів, студентів та всіх охочих.

Під час уроку буде обговорено такі теми:

• як атакують хакери, зокрема і російські, та як можуть використати молодь для досягнення своїх цілей (спойлер – мішенню може бути кожен!);
  • як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз;
  • чому кібергігієна – важлива;
  • як користуватися інтернетом безпечно;

та багато іншої корисної інформації.

Студентів закладів вищої освіти запрошують відвідати цей урок та посилити свої компетенції та компетентності в контексті кібербезпеки.