Директорка МІОКу Ірина Ключковська взяла участь у телепередачі «АНТИtаlkШОУ» на «Першому Західному»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото з телепередачі

25 січня 2024 року Ірина Ключковська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», взяла участь у передачі «АНТИtаlkШОУ» на телеканалі «Перший Західний». Говорили на тему «Множинне громадянство: загроза для нацбезпеки чи шлях для повернення додому?».

Це була важлива і корисна дискусія про множинне громадянство, про «на часі чи не на часі», відповідність Конституції чи ні. Чи треба надавати військовим, які воюють, громадянство за спрощеною процедурою? Чому це важливо для української діаспори, українців за кордоном і для нашої держави? Не оминули й питання українців росії та багато іншого.

Для МІОКу – інституції, що займається проблемами світового українства, було цікаво також із професійного погляду. Активні, небайдужі люди в студії, професійні журналісти – сила, що надихає!