Інтелектуальна власність у цифрах за 9 місяців 2023 року: Львівська політехніка – у трійці лідерів серед ЗВО

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Заставка до матеріалу

Незважаючи на непрості умови, в яких перебуває вся Україна під час повномасштабної війни, сфері інтелектуальної власності вдається не тільки відновлюватись, а й розвиватися. Національні винахідники, інноватори, креатори та бізнес продовжують підтримувати економіку держави та створювати новий інноваційний простір у країні.

За 9 місяців 2023 року відбулося значне підвищення кількості надходження заявок на об’єкти промислової власності. Загальна кількість надходжень заявок збільшилась на 44,1% порівняно з відповідним періодом минулого року. Якщо порівняти показники 9 місяців 2022 та 2023 років, то найбільший приріст є у надходженні заявок на торговельні марки за національною процедурою – 50,4%, а також на корисні моделі – 46,8%.

Найактивнішими серед закладів вищої освіти, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, за 9 місяців 2023 року були:

1. Вінницький національний технічний університет – 123 заявки;
  2. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 64 заявки;
  3. Національний університет «Львівська політехніка» – 63 заявки;
  4. Харківський національний автомобільно-дорожній університет – 58 заявок;
  5. Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет» – 50 заявок.

Докладніше – на сайті «ЄвроОсвіта».

Інфографіка Інфографіка