Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки провела міжнародну студентську наукову конференцію

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
учасники студентської конференції

17–18 жовтня кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» провела Міжнародну студентську наукову конференцію «Облік, аналіз і контроль в управлінні суб’єктами економіки».

Програмою конференції було передбачено обговорення актуальної тематики за напрямами:

• проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їхнього розв’язання;
  • проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні;
  • проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці;
  • шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств;
  • проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Учасників конференції перед початком її роботи привітали директор Інституту економіки і менеджменту Олег Кузьмін та завідувач кафедри обліку та аналізу Ігор Яремко.

У роботі конференції взяли участь 98 студентів із 14 вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.

Після плідної роботи журі визначило переможців. Диплом першого ступеня отримала Катерина Чешун, другого – Юлія Молибога й Анна Попік. Третє місце вибороли Анастасія Занюк і Кароль Пшидатек. Крім того, було нагороджено доповідачів у різних номінаціях.

Переможці також отримали цінні подарунки від організаторів конференції.

на студентській конференції на студентській конференції на студентській конференції