Колективна монографія до 150-річчя хімічної освіти у Львівській політехніці: книжкова новинка ІХХТ

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки видання

Монографію підготовано до 150-річчя вивчення хімічних технологій у Львівській політехніці. Видання містить історичні матеріали про становлення, розвиток та сучасний стан інституту, факультетів та кафедр. Висвітлено діяльність хіміків Політехніки від заснування університету донині, викладено історію усіх кафедр як структурних одиниць інституту.

Для фахівців хімічної галузі, які працюють на виробництві та в освітніх закладах, студентів, працівників Інституту хімії та хімічних технологій, а також для широкого загалу читачів, небайдужих до історії Львівської політехніки і хіміко-технологічної освіти зокрема.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки