Команда ІСТР взяла участь у змаганнях зі спортивного туризму на першість Львівської області «Пікуяна – 2023»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото зі змагань

Команда Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у змаганнях зі спортивного туризму на першість Львівської області «Пікуяна – 2023», які відбувалися з 26 до 28 жовтня 2023 року.

У складі команди ІСТР було 10 осіб: 9 студентів і відповідальний керівник – асистент кафедри туризму Львівської політехніки Василь Костючко. Похід розпочали зі станції Сянки Львівської області.

У підсумку учасники команди вдосконалили свої вміння та навички зі спортивного туризму, сформували розуміння важливості взаємодопомоги у складних ситуаціях, злагодженої роботи в команді, цінність яких у горах стає очевидною, налагодили дружні стосунки, покращили свій фізичний стан.