Магістрантка кафедри МО другий семестр поспіль отримуватиме академічну стипендію Президента України

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Світлана Коваль

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 316 від 13 березня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2023/2024 навчального року» стипендії Президента України одержуватимуть дванадцять студентів Національного університету «Львівська політехніка»:

Серед них – Світлана Коваль, магістрантка групи МЕМ-21 кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Варто зазначити, що вже другий семестр поспіль вона виборює право отримувати цю стипендію. Крім того, Світлана нещодавно посіла третє місце на VІІ Всеукраїнському конкурсі студентських проєктів «Від ідеї до успіху» з проєктом «Вікенд прикарпатських вражень» у номінації за «Оригінальність творчого мислення».

Вітаємо Світлану Коваль і бажаємо подальших успіхів!